farnost solcany oficialna stranka

erb solcany79x80

V nedeľu 2. júna 2024 v Bratislave v Lurdskej jaskyni na Hlbokej ulici sa uskutoční celoslovenská púť zdravotníkov. Program púte je na plagáte na nástenke.

Upratovať kostol prosím skupinu č. 4 (Oľga Ďatelinková, Helena Košíková, Terézia Kutňanská, Ľubica Ondrušová, Mária Španková, Mária Turečeková).

Budúcu nedeľu bude detská sv. omša o 10:00 hod. a po nej budú mať prvoprijímajúci nácvik spevu.

Rozpis čítaní pre lektorov nájdete tu!

Časy slávenia sv. omší sú iba informatívne a predbežné.

Záväzný čas bohoslužieb je v položke "Bohoslužby" .
Liturgické čítania na jednotlivé dni nájdete na tejto adrese http://lc.kbs.sk/

V týždni od 25. – 31. augusta 2024 organizuje farnosť Preseľany púť do Ríma, Cascie a Assisi. Prihlášky a program na zájazd si záujemcovia môžu prevziať na Farskom úrade v Solčanoch po sv. omšiach. Cena púte je 620,- € na osobu. Kapacita zájazdu je 52 osôb. Pri odovzdaní prihlášky je potrebné zložiť zálohu 200,- €.

V nedeľu 26. mája 2024 na pútnickom mieste Studnička v Pozbe sa uskutoční púť motorkárov. Bližší program púte je uvedený na plagáte.